David Backam, ky baba i adhurueshëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:51 17-03-2015 David Backam, ky baba i adhurueshëm David Backam duke bërë shopping me të bijën në Londër

Harper Beckham nuk ndahet për asnjë çast nga babai i saj David Backam. Ata janë parë të dy duke bërë shopping teksa ecnin të kapur dorë për dore. Nuk mund të rrimë pa e thënë: Kjo foto është e adhurueshme. 

David Beckham 39 vjeç është një baba i mrekullueshëm. Ylli i futbollit mori bijën e tij Harper Beckham për të bërë shopping në Londër dhe sigurisht që nuk mund të shpëtonte në një rast si ky, pa u vënë re nga paparacët. Ai duket shumë i lumtur dhe ndryshe nga shumica e baballarëve që e kanë me shumë siklet të marrin fëmijët e tyre kur bëjnë shopping, David nuk e ka aspak. Ç’grua me fat Victoria Beckam!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025227069854736
array(1) { ["section"]=> string(39) "david-backam-ky-baba-i-adhurueshem-6141" }