David Beckham feston sot ditëlindjen, ja çfarë i shkruan Victoria

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:35 02-05-2016 David Beckham feston sot ditëlindjen, ja çfarë i shkruan Victoria

Ish- futbollisti dhe një nga modelët më të famshëm David Beckham feston 41-vjetorin e lindjes dhe duket se këtë mëngjes është zgjuar i surprizuar dhe plot dhurata.

E para që i ka dhënë një urim special ka qenë Victoria, bashkëshortja e David që më pas e ka ndarë urimin e saj me ndjekësit në Instagram. 

“Gëzuar ditëlindjen burri im i mahnitshëm dhe babai i mrekullueshëm. Të duam shumë të gjithë” shkruan Victoria përbri fotos së publikuar ku vihet re David i ulur pranë oxhakut dhe ambienti i dekoruar për ditëlindjen e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019438028335571
array(1) { ["section"]=> string(70) "david-beckham-feston-sot-ditelindjen-ja-cfare-i-shkruan-victoria-39253" }