De Biasi flet pas ndeshjes: Nuk e merituam humbjen

Publikuar tek: sport, më 22:23 15-06-2016 De Biasi flet pas ndeshjes: Nuk e merituam humbjen

Gianni De Biasi është shprehur pas humbjes ndaj Francës se kuqezinjtë kanë luajtur shumë mirë dhe për këtë nuk duhet të zhgënjehen.

Trajneri i kombëtares shqiptare tha se Shqipëria ka merituar më shumë dhe humbja ishte mëkat.

“Ishte një ndeshje shume e mire dhe ishte mëkat qe nuk kemi mundur ta ruajmë deri ne minutat e fundit. Kemi merituar më shumë nga kjo ndeshje, pasi kemi treguar paraqitje fantastike”, tha De Biasi për "Supersport".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kalimi i grupit, për Shqipërinë ka mbetur edhe një mundësi e vetme
Momenti kur trajneri De Biasi godet në stol Tramezzanin (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0045421123504639
array(1) { ["section"]=> string(55) "de-biasi-flet-pas-ndeshjes-nuk-e-merituam-humbjen-43645" }