De Biasi gjen zëvendësuesin e Hysajt, nisin “tratativat”

Publikuar tek: sport, më 22:55 31-08-2016 De Biasi gjen zëvendësuesin e Hysajt, nisin “tratativat”

Para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Marok, Gianni de Biasi ka takuar bashkëshorten e Elseid Hysajt së bashku me djalin e tij.

Të dy familjarët e shkodranit, ishin tifozët më special të kuqezinjve ditën e sotme në “Loro Boriçi”.

Vetë Hysaj deklaroi që në një të ardhme djali mund të bëhej futbollist. Dhe në këtë mënyrë trajneri italian duket të ketë gjetur "zëvendësuesin" e Elseidit me Hysaj Junior.

Screenshot_18.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « De Biasi pas ndeshjes: Aktivizimi i Hykës mesazh për lojtarët e tjerë
Sapo u inagurua, por ka ankesa: Shtylla na pengon të shohim ndeshjen te ‘’Loro Boriçi’’ »
Article Logic
Execution time: 0.023099899291992
array(1) { ["section"]=> string(59) "de-biasi-gjen-zevendesuesin-e-hysajt-nisin-tratativat-51490" }