De Biasi la kuqezinjtë, Duka: Ja kush mund të jetë trajneri i ri i kombëtares

Publikuar tek: sport, më 10:52 14-06-2017 De Biasi la kuqezinjtë, Duka: Ja kush mund të jetë trajneri i ri i kombëtares

Vetëm përpara disa minutash, Gianni de Biasi ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i ekipit Kombëtar.

I pyetur nga gazetarët, presidenti Armand Duka ka nxjerrë në dritë një emër të njohur për kuqezinjtë.

Paolo Tramezzani mund të jetë trajneri i ri që do të marrë në dorë frenat e kombëtares.

"Tramezzani mund të jetë zëvendësuesi i De Biasit", u shpreh Duka.  Tramezzani ka qenë ndihmës i De Biasit dhe u shkëput disa kohë pasi drejtoi Luganon në Zvicër, aktualisht pa ekip.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Nëse e lëshoja vajzën na priste veç vdekja...” Kush është djali aventurier që rrezikon jetën me videot e çmendura nga veriu në jug (RRËFIM I PAZAKONTË)
Surpriza, 2 orë pas dorëheqjes, ja ku shfaqet De Biasi tani »
Article Logic
Execution time: 0.0047309398651123
array(1) { ["section"]=> string(81) "de-biasi-la-kuqezinjte-duka-ja-kush-mund-te-jete-trajneri-i-ri-i-kombetares-82432" }