De Biasi “zbarkon” në Palermo, tekniku kuqezi me një mision në Itali

Publikuar tek: sport, më 11:25 19-01-2017 De Biasi “zbarkon” në Palermo, tekniku kuqezi me një mision në Itali

Gianni de Biasi ka qenë në Palermo për të përcaktuar fushën ku do të stërvitet përpara ndeshjes së 24 marsit me Italinë.

Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, FSHF-ja bën me dije këtë lajm teksa shkruan:

” Trajneri i përfaqësuese kombëtare, Gianni de Biasi ka qenë në Palermo shoqëruar nga zyrtari i FSHF-së, Dritan Babamusta për të parë nga afër dhe për të përcaktuar fushën ku do të stërvitet përpara ndeshjes së 24 marsit me Italinë në Palermo. Po kështu, mister De Biasi ka vizituar edhe stadiumin “Renzo Barbera”, impiantin në të cilin do të luhet ndeshja eliminatore zyrtare me axurrët e Venturës”, përfundon njoftimi i FSHF-së.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrezaton futbollisti Shkodran Mustafai bashkëshorten e tij në mbrëmjen gala
“Dëbimi” nga hoteli, reagon Luftëtari: Sulm politik! Presidenti Tavo: Kualifikohemi në Europa League »
Article Logic
Execution time: 0.02871298789978
array(1) { ["section"]=> string(71) "de-biasi-zbarkon-ne-palermo-tekniku-kuqezi-me-nje-mision-ne-itali-65997" }