Debat i ashpër mes Bashës dhe Fevziut, gazetari zhvendos studion te Çadra e Lirisë

Publikuar tek: barometri, më 08:11 24-02-2017 Debat i ashpër mes Bashës dhe Fevziut, gazetari zhvendos studion te Çadra e Lirisë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02863597869873
array(1) { ["section"]=> string(87) "debat-i-ashper-mes-bashes-dhe-fevziut-gazetari-zhvendos-studion-te-cadra-e-lirise-69773" }