Dëbora e fundit në qytetin e Korçës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:03 03-04-2015 Dëbora e fundit në qytetin e Korçës

Ditët e para të muajit Prill kanë rikthyer temperaturat e ulëta në të gjithë vendin si dhe rreshje shiu me intensitet të ulët kryesisht në qytetet bregdetare.

Por sot, ndoshta ka për të qenë edhe dita e fundit për këtë vit, që banorët e qytetit të Korçës zgjohen duke e parë qytetin nën rreshjet e dëborës pasi sipas të dhënave nga stacionet meteorologjike, me fillimin e javës së re, pritet rikthimi i ditëve të ngrohta pranverore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03350305557251
array(1) { ["section"]=> string(40) "debora-e-fundit-ne-qytetin-e-korces-7739" }