Dëborë në Tiranë? Ja çfarë parashikohet për sot dhe nesër

Publikuar tek: aktualitet, më 18:24 11-01-2019 Dëborë në Tiranë? Ja çfarë parashikohet për sot dhe nesër

Pas dy ditësh me shi intensiv, kryeqyteti mund të zbardhet nga rreshjet e borës.

Ashtu siç edhe ishte parashikuar, temperaturat kanë rënë sërish ditën e sotme, ku më e ulëta pritet të shënojë -5 gradë. I ftohti do të vazhdojë gjatë gjithë javës së ardhshme.

Gjatë fundjavës, temperatura më e lartë parashikohet të jetë 10 gradë celcius, ndërsa më e ulëta -6 ditën e nesërme.

Po sipas këtij parashikimi, në orët e vona të ditës së sotme, gjatë natë dhe ditën e nesërme ka 55% shans për rreshje dëbore në Tiranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Superskandal në Policinë e Vlorës: Efektivët me JEHOVAIN, LUTEN në grup për PAQE dhe SIGURI (FOTO)
Uzurpimi i fakulteteve nga studentët, paligjshmëria e shkresës së administratorit të Universitetit drejtuar kreut të Policisë »
Article Logic
Execution time: 0.0043578147888184
array(1) { ["section"]=> string(63) "debore-ne-tirane-ja-cfare-parashikohet-per-sot-dhe-neser-148400" }