Dedikim më të bukur se ky për gruan e ëndrrave nuk keni parë! Teodor Ngjela i shkruan Era Xhabaftit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:26 25-06-2016

Dedikim më të bukur se ky për gruan e ëndrrave nuk keni parë! Teodor Ngjela i thotë fjalët më të ëmbla të dashurës së zemrës së tij, të fejuarës Era Xhabafti.

’Je shumë e mirë për të qenë e vërtetë,

S’mund të ti heq sytë,

Je si qielli për t’u prekur,

Dëshiroj të të mbaj fort,

Më në fund dashuria mbërriti,

Dhe unë falenderoj zotin që jam gjallë,

Je shumë e mirë për të qenë e vërtetë,

S’mund t’i heq sytë nga ty’’.

Këto janë vargjet e këngës së njohur të Frank Sinatrës, ‘’I love you baby’’. Ngjela krijoi lidhjen e re, pas ndarjes me moderatoren Floriana Garo.

 

teodorngjelafejuara.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018683910369873
array(1) { ["section"]=> string(104) "dedikim-me-te-bukur-se-ky-per-gruan-e-endrrave-nuk-keni-pare-teodor-ngjela-i-shkruan-era-xhabaftit-44567" }