Dedikim special para kryesisë së PS-së, kush është personi me fat?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:56 25-04-2017 Dedikim special para kryesisë së PS-së, kush është personi me fat?

Në mes të qytetit dhe para kryesisë së Partisë Socialiste një dedikim mjaft i bukur për ditëlindje qëndron në “ajër” në mes të rrugës.

Dikush ka ditëlindjen por urimi special para kryesisë së PS-së nuk dihet se kujt i dedikohet. Përgjatë rrugës është shkruar “Gëzuar ditëlindjen beb”. Kush të jetë me kaq shumë fat, ndoshta është pjesë e PS-së apo të jetë thjesht një person i rastësishëm.

lsi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016036033630371
array(1) { ["section"]=> string(70) "dedikim-special-para-kryesise-se-ps-se-kush-eshte-personi-me-fat-76403" }