Dedikimi 'erotik' i Aulona Mustës: Prek parajsën kur të kafshoj…dua të të kem brenda meje...dorëzohem para teje...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:28 17-12-2016 Dedikimi 'erotik' i Aulona Mustës: Prek parajsën kur të kafshoj…dua të të kem brenda meje...dorëzohem para teje...

Atmosfera e ngrohtë e festave të fundvitit na bën të gjithëve nga pak romantikë, por gazetaren e njohur të showbizit, Aulona Musta, kjo periudhë e zhyt në një dimension tjetër, më erotik.

Ajo ka treguar se është e dashuruar kokë e këmbë, do që “atë” ta ketë çdo ditë brenda saj dhe kur e kafshon….prek parajsën.

Aulona është e dashuruar marrëzisht me Panettonen, bukën tradicionale të Krishtlindjeve, shkruan newsbomb.al.

“Une nuk dua, por kembet me sjellin vet drejt teje...Gjithmone e njejta histori, qe perseritet vit pas viti...Gjithe vitin e pres me padurim dhjetorin qe te zhytem e gjitha brenda teje, here dua te shijoj rrushin tend, here lengun tend te bardhe e here ate te zi...Kur te kafshoj, me duket sikur prek parajsen. Nuk ka dite qe nuk dua te te provoj, te te kem brenda meje...Edhe pse e di qe nuk duhet, edhe pse e di qe eshte mekat, edhe pse cdo vit betohem qe nuk do abuzoj me ty, qe do e mbaj veten, qe nuk do te bie pre e tundimit per te kaluar dite e net te cmendura ne shoqerine tende, serish nuk ja dal dot dhe dorezohem para sharmit, eres dhe mbi te gjitha shijes tende...Po, mund ta pranoj me ze te larte qe jam koke e kembe e dashuruar me ty...Panettonia ime e shtrenjte! Do jemi gjithmone bashke! S'ka diete qe mund te futet mes nesh! #mekateteembla #nevereshalqiu #nedimerpanettonia”.

Screenasrw34etejkkt_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026209831237793
array(1) { ["section"]=> string(112) "dedikimi-erotik-i-aulona-mustes-prek-parajsen-kur-te-kafshoj-dua-te-te-kem-brenda-meje-dorezohem-para-teje-62957" }