Dedikimi i veçantë i Çiljetës: O dashni, dashnia ime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:49 22-08-2016 Dedikimi i veçantë i Çiljetës: O dashni, dashnia ime

Çiljeta Xhilaga ka postuar një foto të Fernandos  në Instagram dhe ka shkruar këto fjalë të çmuara për vogëlushin e saj: "O dashni, dashnia ime".

Këto janë fjalët e çmuara të një nëne për të birin.

Deri më tani vetëm për dashninë Fernando ka folur Çili, ndërsa pjesa tjetër e jetës së saj private, ka mbetur akoma private edhte pse thashethemet qarkullojnë.

fernando.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021452903747559
array(1) { ["section"]=> string(56) "dedikimi-i-vecante-i-ciljetes-o-dashni-dashnia-ime-50495" }