Dedikimi i veçantë i Elvana Gjatës për ditëlindjen e Florit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:14 23-08-2016 Dedikimi i veçantë i Elvana Gjatës për ditëlindjen e Florit

Flori Mumajesi ka festuar sot 34-vjetorin e tij të lindjes. Një urim tepër të veçantë i ka dedikuar këngëtarja Elvana Gjata e cila ka kryer një sërë bashkëpunimesh muzikore me Florin.

"Në ditën e lindjes tënde je bekuar me muzikë,dhe ti e krijove prej shpirtit,ja dole,qe ajo të jetoj përgjithmonë.
A nuk ndihesh krenar?
Me siguri po.Njësoj dhe unë.
Sot në ditën tënde të lindjes ke duartrokitjen më të madhe të mirënjohjes time për gjithcka që kam mësuar prej teje!"-shkruan Elvana.

dedikimi_i_elvanes_copy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019376993179321
array(1) { ["section"]=> string(65) "dedikimi-i-vecante-i-elvana-gjates-per-ditelindjen-e-florit-50618" }