Dedikimi prekës i Albërie Hadërgjonaj për një person të shtrenjtë: Eshtë një ditë ku unë ulem para Zotit...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:59 02-12-2016 Dedikimi prekës i Albërie Hadërgjonaj për një person të shtrenjtë: Eshtë një ditë ku unë ulem para Zotit...

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka bërë një dedikim të veçantë  për vajzën e saj të vogël Anxhelina. 

“Eshtë nji ditë ku unë ulem para Zotit ta falenderoj. Faleminderit çdo ditë e çdo sekond që të solli në jetën time dhe të Agnesës.Ti je dashurija e familjes 

Sot është dita e lindjes tënde dhe unë si nënë me zemer të uroj nji vite plot shëndet e sukses ashtu siq të dëshiron zemra. URIME zemra mamit
Ohhh se gati e thash që je e vogla dhe e përkedhlura e falmiljes..Your time is up lol
Tani e vogla është Elektra dashurija
Jeta e mamit, nuk e them dot se sa e lumtur dhe krenare jam për ty. FALEMINDERIT që je nji vajz, motër, kushërir, shoqe e mrekullueshme Zoti qoft me ty në çdo hap të jetës tënde.
Happy birthday my Angel @anxhelina ”,-shkruan këngëtarja për vajzën e saj.

angelina.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018573999404907
array(1) { ["section"]=> string(109) "dedikimi-prekes-i-alberie-hadergjonaj-per-nje-person-te-shtrenjte-eshte-nje-dite-ku-une-ulem-para-zotit-61397" }