Defekt gjatë emisionit direkt, çfarë po ndodh në studion e Ilva Tares?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:40 24-10-2016 Defekt gjatë emisionit direkt, çfarë  po ndodh në studion e Ilva Tares?

Në emisionin “Tonight” në Ora News mbrëmjen e sotme ka patur një defekt që ka detyruar gazetaren Ilva Tare të kërkojë mënjëherë ndihmën e teknikëve të televizionit.

Gjatë kohës që të ftuarit në studio, Stefan Çipa, Keltis Kruja, Anila Basha dhe Arion Sulo ishin duke diskutuar për situatën e kanabisit në Shqipëri, një prej prozhektorëve është djegur.

Kjo ka krijuar problem për ndriçimin në studio dhe Tare ka thërritur teknikët gjatë kohës që transmetoheshin reklamat. Prozhektori është rregulluar dhe emisioni ka vijuar normalisht. 

14803124_10155291369803765_2122818492_o.gif

14796187_10155291343118765_2040172847_o.gif

Screenshot_1-124.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputetja shkodrane poston foto nga dasma, por harron një detaj jo pak të rëndësishëm
Rrëfimi tronditës i Gerta Hetës: S’doja të dilja bosh nga spitali »
Article Logic
Execution time: 0.01808500289917
array(1) { ["section"]=> string(74) "defekt-gjate-emisionit-direkt-cfare-po-ndodh-ne-studion-e-ilva-tares-57277" }