Defekt me pompën, 50 mijë banorë pa ujë të pishëm në Fushë-Krujë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:36 09-11-2018 Defekt me pompën, 50 mijë banorë pa ujë të pishëm në Fushë-Krujë Foto ilustruese

Prej 24 orësh qyteti i fushë-Krujës dhe fshatrat përreth janë pa ujë të pishëm. Mësohet se rreth 50 mijë banorë po vuajnë mungesën e ujit të pishëm.

Sipas ujësjellësit shkak për këtë është bërë një defekt në sistemin e pompimit në fshatin Hasan.

Ndërkaq, po punohet për rregullimin e defektit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Takimi më Fleckenstein, Meta jep detaje
‘Dy gardianë i futën duart në organet gjenitale’, SHOKON Izet Haxhia: Abuzuan sekualisht me të afërmen time 66-vjeçare. Këta kryekurva... (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.020372867584229
array(1) { ["section"]=> string(70) "defekt-me-pompen-50-mije-banore-pa-uje-te-pishem-ne-fushe-kruje-140910" }