Degjeneron Berisha, publikon një FOTO TË TURPSHME (IMAZHI JO ETIK NË BRENDËSI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:17 23-10-2017 Degjeneron Berisha, publikon një FOTO TË TURPSHME (IMAZHI JO ETIK NË BRENDËSI)

Degjeneron ish kryeministri Sali Berisha. Në tentativë për të goditur kryeministrin Edi Rama dhe ish-ministrin Saimir Tahiri, Berisha ka arritur deri në postimin e të tilla montazheve.

Këto montazhe përveçse e ulin figurën e ish-kryeministrit në një nivel të turpshëm, janë të shëmtuara për t’u parë edhe nga mbi 1 milion qytetarë që e ndjekin Berishën në rrjetet sociale, përfshirë adoleshentë e fëmijë.

degjener.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022772073745728
array(1) { ["section"]=> string(81) "degjeneron-berisha-publikon-nje-foto-te-turpshme-imazhi-jo-etik-ne-brendesi-96885" }