Degjeneron situata te Parlamenti, Albana Vokshi shpërthen ndaj policëve: Qelbësira, mos më shtyni mua

Publikuar tek: politike, më 22:06 11-05-2019 Degjeneron situata te Parlamenti, Albana Vokshi shpërthen ndaj policëve: Qelbësira, mos më shtyni mua Nga arrestimi i Said Dollapit

Situata te Parlamenti është tensionuar pas arrestimit të sekretarit të PD Said Dollapi.

Ish-deputetja Albana Vokshi ka shkuar menjëherë drejt policëve që arrestuan Dollapin dhe u ka kërkuar ti tregonin se ku është çuar sekretari organizativ i PD. Mirëpo një nga policët e ka shtyrë duke bërë që Vokshi të shpërthejë në fjalor fyes ndaj tyre, duke i quajtur qelbësira e legena.

'Qelbësira, mos më shty mua o legen', u shpreh Albana Vokshi, ndërsa e pyetur nga gazetarët për Said Dollapin ajo shtoi 'Qelbësirat. Kanë arrestuar Said Dollapin dhe nuk na tregojnë ku është. Është arrestuar dhe është dhunuar.'

VIDEO:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056881189346313
array(1) { ["section"]=> string(105) "degjeneron-situata-te-parlamenti-albana-vokshi-shperthen-ndaj-policeve-qelbesira-mos-me-shtyni-mua-163911" }