Deklarata e fortë: Dy kryeministra do jenë nën akuzë, ja për se

Publikuar tek: politike, më 21:58 07-02-2018 Deklarata e fortë: Dy kryeministra do jenë nën akuzë, ja për se

Avokat Spartak Ngjela, duke komentuar arrestimin e dy ish krerëve të ARRSH-së për korrupsion, thotë se ata nuk mund të vepronin dot pa ministrat përkatës.

Ngjela beson se nën akuzë do jenë edhe dy kryeministrat, përkatësisht Sali Berisha dhe Edi Rama.

“Janë dy drejtorë të përgjithshëm që nuk bëjnë dot gjë pa ministrat e tyre. Dhe janë dy ministra që nuk bëjnë dot gjë pa kryeministrin. Ata, që të bëjnë diversion, po nuk do kryeministri nuk ndodh. Që dy kryeministrat do jenë nën akuzë, kjo do ndodhë, ata mund të jenë edhe të pafajshëm. Por logjika e hetimit thotë që ata do jenë nën akuzë”, u shpreh ngjela në studion e “News24”.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « HEC-et në Osum, shpërthen deputeti i PS: Po ua them shkoqur, nuk luftuam 8 vite për të miratuar ato që denoncuam
Deputeti i PD sulmon rëndë Vlahutin: Zëdhënëse e qeverisë së krimit, si kantier… »
Article Logic
Execution time: 0.017060995101929
array(1) { ["section"]=> string(68) "deklarata-e-forte-dy-kryeministra-do-jene-nen-akuze-ja-per-se-109502" }