Deklarata e fortë e Brixhida Kokëdhimës për Koçon: Po ta kisha nisur jetën tani, prapë do të të zgjidhja ty

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:51 12-08-2016 Deklarata e fortë e Brixhida Kokëdhimës për Koçon: Po ta kisha nisur jetën tani, prapë do të të zgjidhja ty

Një deklaratë e fortë dashurie kjo e Brixhida Kokëdhimës për bashkëshortin e saj Koço Kokëdhima. Brixhida nxjerr një foto të hershme nga arkivat, dhe përmes saj bën edhe dedikimin e veçantë.

“Një foto e bëre në 2004!Nuk jam nostalgjike, por më zgjoi një kujtim të bukur! Po ta kisha nisur jetën tani, prap do të të zgjidhja si dashurinë e jetës! Love you KK!”, shkruan zonja Kokëdhima.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069849491119385
array(1) { ["section"]=> string(111) "deklarata-e-forte-e-brixhida-kokedhimes-per-kocon-po-ta-kisha-nisur-jeten-tani-prape-do-te-te-zgjidhja-ty-49544" }