Deklarata e papritur: Rama paralajmëron NDRYSHIME në QEVERI pas të hënës?

Publikuar tek: politike, më 23:04 13-09-2018 Deklarata e papritur: Rama paralajmëron NDRYSHIME në QEVERI pas të hënës?

Po hyjmë në javën e tretë të shtatorit, dhe ndryshe nga çfarë ishte paralajmëruar, kryeministri Edi Rama nuk ka bërë asnjë ndryshim në qeveri.

Për këtë çështje e ka pyetur disa herë gazetarja Eni Vasili në emisionin “Open” por disa herë Rama i është shmangur përgjigjes.

“Tani do flasim prap për veten, apo për ata?”, ka përsëritur kryeministri Rama.

Por kur gazetarja ka insistuar duke e pyetur se cili është ministri më i mirë dhe ai më i keq në qeveri, Rama ka paralajmëruar se çdo ministër do marrë “notën” pas ditës së hënë.

Vasili: Cili është ministri që ka punuar më mirë dhe më keq në qeveri deri tani?

Rama: Shkolla fillon të hënë dhe notat vihen pas të hënës...

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama tregon arsyet: Pse e përjashtova deputetin socialist. Kërkonte të drejtën për...
Rama: Do ta bëj Shqipërinë me 3 aeroporte, pasnesër nis fluturimet Air Albania »
Article Logic
Execution time: 0.019679069519043
array(1) { ["section"]=> string(78) "deklarata-e-papritur-rama-paralajmeron-ndryshime-ne-qeveri-pas-te-henes-134241" }