Deklarata e papritur: Rama paralajmëron NDRYSHIME në QEVERI pas të hënës?

Publikuar tek: politike, më 22:04 13-09-2018 Deklarata e papritur: Rama paralajmëron NDRYSHIME në QEVERI pas të hënës?

Po hyjmë në javën e tretë të shtatorit, dhe ndryshe nga çfarë ishte paralajmëruar, kryeministri Edi Rama nuk ka bërë asnjë ndryshim në qeveri.

Për këtë çështje e ka pyetur disa herë gazetarja Eni Vasili në emisionin “Open” por disa herë Rama i është shmangur përgjigjes.

“Tani do flasim prap për veten, apo për ata?”, ka përsëritur kryeministri Rama.

Por kur gazetarja ka insistuar duke e pyetur se cili është ministri më i mirë dhe ai më i keq në qeveri, Rama ka paralajmëruar se çdo ministër do marrë “notën” pas ditës së hënë.

Vasili: Cili është ministri që ka punuar më mirë dhe më keq në qeveri deri tani?

Rama: Shkolla fillon të hënë dhe notat vihen pas të hënës...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama tregon arsyet: Pse e përjashtova deputetin socialist. Kërkonte të drejtën për...
Rama: Do ta bëj Shqipërinë me 3 aeroporte, pasnesër nis fluturimet Air Albania »
Article Logic
Execution time: 0.0042331218719482
array(1) { ["section"]=> string(78) "deklarata-e-papritur-rama-paralajmeron-ndryshime-ne-qeveri-pas-te-henes-134241" }