Deklarata e Ramës për rritjen e pagave dhe pensioneve, Berisha: Mashtrim ordiner

Publikuar tek: barometri, më 08:17 01-12-2016 Deklarata e Ramës për rritjen e pagave dhe pensioneve, Berisha: Mashtrim ordiner

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05971097946167
array(1) { ["section"]=> string(84) "deklarata-e-rames-per-rritjen-e-pagave-dhe-pensioneve-berisha-mashtrim-ordiner-61200" }