Deklarata për Skënderbeun, Ngjela - Nanos: Injorant i paguar nga Beogradi dhe Islamizmi radikal

Publikuar tek: barometri, më 07:18 20-07-2017 Deklarata për Skënderbeun, Ngjela - Nanos: Injorant i paguar nga Beogradi dhe Islamizmi radikal

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03131103515625
array(1) { ["section"]=> string(97) "deklarata-per-skenderbeun-ngjela-nanos-injorant-i-paguar-nga-beogradi-dhe-islamizmi-radikal-86717" }