Del formacioni zyrtar, Spanja e gjitha në sulm kundër Shqipërisë

Publikuar tek: sport, më 18:40 06-10-2017 Del formacioni zyrtar, Spanja e gjitha në sulm kundër Shqipërisë

Për një orë në stadiumin në Alicante do të filloj ndeshja Spanjë-Shqipëri.

Sakaq para se të fillojë ndeshja mediat spanjolle kanë bërë publike emrat e futbollistëve që do të hedh në fushë trajneri iberik. Ndryshe nga çfarë u mendua më herët trajneri i Spanjës ka preferuar të hedhë në sulm Rodrigo dhe jo Adruiz.

Ndërkohë kombëtarja shqiptare ende nuk e ka publikuar formacionin zyrtar por me shumë gjasa do të jetë ai që është përfolur me herët në media.

Formacioni zyrtar i Spanjës:

De Gea, Odriozola, Piqué, Ramos, Alba, Isco, Thiago, Koke, Saúl, Silva, Rodrigo.

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë:

 Screenshot_8_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndodh për herë të parë, 4 kupa bote mbërrijnë në Shqipëri
Del formacioni zyrtar: Këta janë “luftëtarët” e Panuccit kundër Spanjës »
Article Logic
Execution time: 0.0262770652771
array(1) { ["section"]=> string(69) "del-formacioni-zyrtar-spanja-e-gjitha-ne-sulm-kunder-shqiperise-94984" }