Del foto e parë e Veliajt pas shpalljes së kandidaturës, qëndron me të rinjtë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:39 16-04-2015 Del foto e parë e Veliajt pas shpalljes së kandidaturës, qëndron me të rinjtë Erjon Veliaj me te rinjte para pak minutash

Kandidimi për Tiranën i shpallur nga selia e PS, e ka gjetur Erjon Veliajn mes të rinjve. Të rinjtë e forumit rinor kanë vrapuar për të postuar në rrjetet sociale foton me kandidatin socialist, duke e konsideruar atë si kryebashkiakun e ri të Tiranës. 

Duket se Erjon Veliaj ka zgjedhur të rinjtë për të festuar për lajmin, pasi ai doli zyrtarisht nga selia rozë. I qeshur, me kostum të zi dhe pa kollaro, ende pa përveshur mëngët, kandidati i PS pritet ta fokusojë garën e tij te të rinjtë e qytetit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15029287338257
array(1) { ["section"]=> string(81) "del-foto-e-pare-e-veliajt-pas-shpalljes-se-kandidatures-qendron-me-te-rinjte-8935" }