DEL FOTO: Ja kush është autori i masakrës me 8 të vdekur në Selenicë të Vlorës

Publikuar tek: aktualitet, më 18:20 10-08-2018 DEL FOTO: Ja kush është autori i masakrës me 8 të vdekur në Selenicë të Vlorës

Ky që shikoni në foto është autori i dyshuar i masakrës në fshatin Resulaj të Selenicës, në Vlorë.

Ai quhet Ridvan Zykaj dhe sot në mesditë ka hapur zjarr me kallashnikov duke vrarë 8 pjesëtarë të fisit të tij, për konflikte pronësie. Dyshohet se 24-vjeçari është me probleme mendore.

Autori është në kërkim nga policia dhe paraqet rrezikshmëri të lartë. Delta Force, Renea, dhe FNSH janë autorizuar të hapin zjarr ndaj tij nëse shihet e nevojshme.

Dyshohet se mes viktimave nga breshëria e plumbave ka gra edhe fëmijë, pjesëtarë të fisit Zykaj.

erg45th456j6jk.jpg

szdfer4r56j5rj5rhj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « DETAJE: MASAKËR me 8 të vdekur në Vlorë, dy janë fëmijë. Sherri mes dy familjeve të një fisi (EMRI I AUTORIT)
Masakra në Vlorë, Polica jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët: Bëni kujdes se … »
Article Logic
Execution time: 0.0042691230773926
array(1) { ["section"]=> string(84) "del-foto-ja-kush-eshte-autori-i-masakres-me-8-te-vdekur-ne-selenice-te-vlores-130738" }