Del “High 3’, e shumëpritura e fansave nga Babastars

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:21 15-03-2015

Kanë kaq shumë kohë që fansat e prisnin dhe më në fund pas shumë lajmërimesh e njoftimesh është publikuar “High 3” nga Babastar-sat.

Kjo këngë pritet të jetë fillimi i vitit 2015 për Babastars të cilët tashmë kanë një sërë projektesh të reja për të prezantuar e ndarë me fansat. Muzika është realizuar nga LiBeats. Kënga nis me Getoar Selimin dhe mbyllet me Cozman.

Ka vetëm disa orë që po qarkullon në kanalin “youtube” por numëron mijëra klikime. Pa dyshim një sukses i rradhës ky për djemtë e Babastars.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024012088775635
array(1) { ["section"]=> string(54) "del-high-3-e-shumepritura-e-fansave-nga-babastars-5973" }