Del i plotë filmi i parë aksion shqiptar, “Drejt Fundit”. Ja ku mund ta shhni (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:44 06-01-2017 Del i plotë filmi i parë aksion shqiptar, “Drejt Fundit”. Ja ku mund ta shhni (Video)

Filmi i parë aksion shqiptar me regji dhe skenar të Drilon Hoxhës, “Drejt fundit”, tashmë është i disponueshëm për t’u parë në kanalin Youtube.

Ka qenë vetë Drilon Hoxha ai që e ka ngarkuar filmin duke i dhënë mundësinë çdokujt ta shikojë falas dhe të plotë.

VIDEO:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023294925689697
array(1) { ["section"]=> string(85) "del-i-plote-filmi-i-pare-aksion-shqiptar-drejt-fundit-ja-ku-mund-ta-shhni-video-64782" }