Del kalendari i vitit 2017-të me fotot “hot” të modeles së njohur (Fotogaleri)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:14 28-10-2016 Del kalendari i vitit 2017-të me fotot “hot” të modeles së njohur (Fotogaleri)

 Viti i ri  po vjen, ndërsa kanë menduar për nxjerrien e kalendarit të vitit 2017-të. Është pikërisht modelja e famshme Kelly Brook personazhi i parë që që vjen me një set tepër “hot”. Disa nga fotot e saj janë nudo, ndërsa në disa foto të tjera është shfaqur dhe me bikini.

Kelly_Brook51477688650.jpgKelly_Brook41477688652.jpgKelly_Brook31477688654.jpgKelly_Brook21477688656.jpgKelly_Brook11477688658.jpgkelly_brook_amazing_2017_calendar_13-df99a1f9_web1477688639.jpgkelly_brook_amazing_2017_calendar_12-1a3e38e6_web1477688640.jpgkelly_brook_amazing_2017_calendar_08-fa79d116_web1477688643.jpgkelly_brook_amazing_2017_calendar_06-0bae31d4_web1477688644.jpgkelly_brook_amazing_2017_calendar_05-c9c22b71_web1477688647.jpgkelly_brook_amazing_2017_calendar_01-30656f31_web1477688646.jpgKelly-Brook--2017-Calendar-Official--071477688634.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030702829360962
array(1) { ["section"]=> string(80) "del-kalendari-i-vitit-2017-te-me-fotot-hot-te-modeles-se-njohur-fotogaleri-57725" }