Del në “shesh” e vërteta, deputeti demokrat foto me ministrin Peleshi: Na lidh një miqesi ndër vite

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:09 09-10-2017 Del në “shesh” e vërteta, deputeti demokrat foto me ministrin Peleshi: Na lidh një miqesi ndër vite

Pavarisht krahëve të kundërt politik, politikanët dhe më shumë deputetët shqiptarë e kanë treguar se kjo gjë nuk i pengon për të ruajtur miqësi me kolegët kundërshtarë.

Njëri nga ata është dhe kreu i PDK, Nard Ndoka, i zgjedhur deputet në listat e PD, i cili ka bërë të ditur se ruan miqësi me ministrin e Bujqësisë Niko Peleshi.

Nard Ndoka përmes një foto të shpërndarë në facebook, sëbashku me ministrin Peleshi dhe deputetin Ilirjan Pandavinji. Ndoka shkruan “Përtej bindjeve politike, me keta korçarët na lidh një miqesi ndër vite!

Më poshtë postimi: 

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01793384552002
array(1) { ["section"]=> string(101) "del-ne-shesh-e-verteta-deputeti-demokrat-foto-me-ministrin-peleshi-na-lidh-nje-miqesi-nder-vite-95286" }