Del profecia e taksistit më të famshëm në Shqipëri: S’do e besoni çfarë ka vizatuar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:20 09-11-2016 Del profecia e taksistit më të famshëm në Shqipëri: S’do e besoni çfarë ka vizatuar

“Ndërkohë që të gjithe analistet, mediat dhe parashikimet prisnin fituese Hillary Clinton....ai ishte i vetmi që dinte muaj përpara se kush do të fitonte!” Kështu shkruan aktivisti  Arbër Çepani  teksa ndan një foto me taksistin më të famshëm në Shqipëri të cilin ai e cilëson si “ Legjenda Jul taksisti!!”

Juli tashmë do shëtisë klientët me imazhin e Presidentit të ri të SHBA, deri në momentin që të vendosë ta zëvendësojë atë me një tjetër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019706964492798
array(1) { ["section"]=> string(88) "del-profecia-e-taksistit-me-te-famshem-ne-shqiperi-s-do-e-besoni-cfare-ka-vizatuar-58929" }