Del seria e dytë e “Fifty Shades”: Ky është traileri dhe data kur do të shfaqet (VIDEO +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:25 08-12-2016

Del traileri i dytë i “Fifty Shades Darker”, pas suksesit që pati seria e parë e filmit “Fifty Shades  of Grey”.

Anastasia Steele (Dakota Johnson) dhe i dashuri i saj i Christian Grey (Jamie Dornan) shfaqen gjithandej në skena erotike. Filmi pritet të shfaqet më 14 shkurt të këtij viti me rastin e Shën Valentinit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025681972503662
array(1) { ["section"]=> string(91) "del-seria-e-dyte-e-fifty-shades-ky-eshte-traileri-dhe-data-kur-do-te-shfaqet-video-16-61988" }