Del video “e nxehtë” e Kylie Jenner, modelja tregon tatuazhin në vendin intim (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:46 26-12-2016 Del video “e nxehtë” e Kylie Jenner, modelja tregon tatuazhin në vendin intim (Video)

Modelja seksi Kylie Jenner shfaqet në një video të re Sasha Samsonova. Tepër provokuese, Kylie tregon linjat dhe tatuazhin e saj në vendin intim.

Pjesë e videos është edhe i dashuri i saj, këngëtari Tyga. Për më tepër ndiqni videon:

 

Screenasdfga4rggwgdhot_1.jpg

ersthws45th45rhsfhjenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070691108703613
array(1) { ["section"]=> string(86) "del-video-e-nxehte-e-kylie-jenner-modelja-tregon-tatuazhin-ne-vendin-intim-video-63832" }