Demaskohet "bomba" e Xingut, faqja shqiptare i publikon foto para se të bëhej e famshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:04 10-10-2017 Demaskohet

Rashel Kolneci, një nga vajzat e reja që ka bërë bujë menjëherë në medie dhe rrjete sociale, për format dhe pamjen në tërësi, sot i kanë dalë në shesh gënjeshtrat.

Bukuroshja e cila shfaqet çdo të shtunë në emisionin “Xing”, është demaskuar nga faqja “Demaskimet Shqiptare”. Në këtë faqe është publikuar një foto kur Rashel ishte më e re dhe para se të bëhej e famshme dhe sigurisht vihen re ndryshimet që ka në fytyrë.

fddsfsfsdfsd.png

fsdfsdfsdfsd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02643895149231
array(1) { ["section"]=> string(90) "demaskohet-bomba-e-xingut-faqja-shqiptare-i-publikon-foto-para-se-te-behej-e-famshme-95425" }