Dëme kolosale nën pushtetin e ujit, pasojat e përmbytjes te bizneset në autostradën Tiranë-Durrës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:07 01-12-2017 Dëme kolosale nën pushtetin e ujit, pasojat e përmbytjes te bizneset në autostradën Tiranë-Durrës (FOTO)

Dhjetëra biznese janë prekur nga përmbytjet që kanë përfshirë prej mbrëmjes së djeshme autostradën Tiranë-Durrës.

Siç duket edhe nga fotot, materialet e një magazine që ndodhet përgjatë autostradës është përmbytur. Uji ka depërtuar në brendësi dhe ka dëmtuar materialet që kapin një kosto të lartë monetare.

Po ashtu, pranë kësaj magazine ndodhet e prekur edhe një biznes tapetesh, bojërash, produkte faramaceutike etj. 

 

bizn.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti i keq, aeroporti i Rinasit i rikthehet normalitetit
“Luli fle, lumi s’fle...” Shikoni ç’po bën kreu i opozitës ndërsa Shqipëria gjendet nën ujë »
Article Logic
Execution time: 0.017541170120239
array(1) { ["section"]=> string(108) "deme-kolosale-nen-pushtetin-e-ujit-pasojat-e-permbytjes-te-bizneset-ne-autostraden-tirane-durres-foto-101512" }