Demokrat që i vogël. Zbuloni se kush është 5-vjeçari në foto që tashmë është bërë i famshëm

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:09 06-01-2016 Demokrat që i vogël. Zbuloni se kush është 5-vjeçari në foto që tashmë është bërë i famshëm

Demokrat që i vogël. Kjo është një foto e 5-vjeçarit që tashmë është bërë i famshëm në Shqipëri. Bëhet fjalë për rreperin Stresi, i cili është mëse i lumtur që i ka shfaqur që herët prirjet e tij demokrate.

“Rilindje???? Nooooo lindim njëherë vdesim njëherë. Unë linda dhe u rrita dhe do vdes i tillë :Liri Demokraci për herë të parë në moshën 5 vjeç Stresinjo i vogël’’, shkruan Stresi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023255109786987
array(1) { ["section"]=> string(96) "demokrat-qe-i-vogel-zbuloni-se-kush-eshte-5-vjecari-ne-foto-qe-tashme-eshte-bere-i-famshem-29266" }