Demokratët të gjithë me gishtat lart por Ridvan Bode refuzon. Zbulohet ç'ndodhi me Bregun (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:58 22-07-2016 Demokratët të gjithë me gishtat lart por Ridvan Bode refuzon. Zbulohet ç'ndodhi me Bregun (FOTO)

Demokratët bëjnë foton historike, të gjithë me dy gishtat lart, për të treguar momentin e arritjes së konsensusit, para se të niseshin drejt parlamentit për votim,  por vetëm ish-ministri i Financave Ridvan Bode refuzon duke i mbajtur në xhepa. Nuk vihen re që të kenë dalë në foto  as dy ''rebelët'', deputetja Majlinda Bregu dhe Eduard Selami. E pyetur nga Newsbomb.Al, Bregu thotë se nuk ka qenë e pranishme gjatë shkrepjes së fotos dhe as ka patur dijeni për të.

Po ta kundrosh me kujdes foton e demokratëve, shikon se as Kastriot Islami dhe as Agron Duka nuk i ngrenë gishtat…

Ç’të ketë ndodhur me demokratët dje, të lodhur, apo momente konfuze?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024133205413818
array(1) { ["section"]=> string(99) "demokratet-te-gjithe-me-gishtat-lart-por-ridvan-bode-refuzon-zbulohet-c-ndodhi-me-bregun-foto-47421" }