Demokratët të helmuar në spital, ja çfarë bën ndërkohë Grida Duma

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:01 28-05-2017 Demokratët të helmuar në spital, ja çfarë bën ndërkohë Grida Duma

Ditën e djeshme gjatë mitingut të Partisë Demokratike dyshohet se janë përhapur lëndë kimike duke shkaktuar komplikacione te lideri i PD Lulzim Basha dhe disa demokratë të pranishëm.

Mësohet se Basha dhe demokratët që kanë pasur simptoma të djegjes, skuqjes dhe fryrjes së syve, të vjella kanë përfunduar në spital për të marë shërbimin e nevojshëm.

Ndërkohë që demokratët janë ende në spital Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në PD Grida Duma u bën thirrje qytetarëve që të bashkohen për fushatë.

Postimi i Dumës:

Miq të nderuar,

Ju falenderoj për mbështetjen e përhershme dhe për çdo mendim e kontribut të vyer!
Në sfidën e mëtejshme do të angazhohem veçanërisht në njësinë 1 të Tiranës, që njihet me emërtimin , zona e “Ali Demit, Shkozës”, e tj.
Cilido që do të angazhohet për të prekur problemet e njerëzve në atë zonë, dhe për t’i ofruar një zgjidhje nëpërmjet alternativës sonë, është i mirëpritur të na bashkohet.

Për çdo angazhim, informacion, apo sugjerim mund të më shkruani në inbox ose të kontaktoni në numrin e telefonit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021726846694946
array(1) { ["section"]=> string(70) "demokratet-te-helmuar-ne-spital-ja-cfare-ben-nderkohe-grida-duma-80286" }