Demokrati i shkruan në konfidencialitet Majlinda Bregut, por SMS-ja bie në duart e gabuara... Socialistja ia publikon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:11 11-05-2017 Demokrati i shkruan në konfidencialitet  Majlinda Bregut, por SMS-ja bie në duart e gabuara... Socialistja ia publikon

Ndodh edhe kështu... Të gabosh adresë dhe konfidencialiteti të shuhet sa hap e mbyll sytë.

Një demokrat me emrin Nosh ka dashur t’i shkruajë Majlinda Bregut për qëndrimin e mbajtur së fundmi ndërsa i thotë hapur se do një PD pa Berishën e pa Bashën.

Por gabimisht mesazhin e ka dërguar te kryetarja e PS në Lezhë dhe kandidatja për deputete në këtë qark, Ardiana Jaku e cila ndërsa i kërkon ndjesë demokratit, publikon mesazhin dhe i thotë se gjithashtu ka të njëjtin mendim për PD-në pa Bashën e Berishën.

dem.jpg

sss.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Monika Kryemadhi “refuzohet” për herë të parë nga e bija,”detyrohet” të na prezantojë fqinjin e ardhshëm (FOTO)
Te Liqeni Artificial zhvillohet maratona e vrapit por tenori nxjerr gjithë "të palarat": Prit ta ndez një se m’u ça hunda... (BISEDAT OFF RECORD) »
Article Logic
Execution time: 0.046063899993896
array(1) { ["section"]=> string(119) "demokrati-i-shkruan-ne-konfidencialitet-majlinda-bregut-por-sms-ja-bie-ne-duart-e-gabuara-socialistja-ia-publikon-78247" }