Dëmtimi i tmerrshëm, lojtari thyen këmbën gjatë ndeshjes Guangzhou-Barcelona (Video)

Publikuar tek: sport, më 23:33 17-12-2015

Kujdes, pamje të rënda.

Një dëmtim i tmerrshëm ka qenë ai për futbollistin e Guangzhou, Zou Zheng, i cili theu këmbën në fushën e lojës gjatë një dyluftimi me një prej lojtarëve të Barcelonës.

Zheng u transportua më njëherë në spital dhe për shkak të dëmtimit pritet të qëndrojë për një kohë të gjatë larg fushës.

Ndeshja gjysmëfinale e Botërorit të Klubeve përfundoi në favori 3-0 për katalanasit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032100915908813
array(1) { ["section"]=> string(87) "demtimi-i-tmerrshem-lojtari-thyen-kemben-gjate-ndeshjes-guangzhou-barcelona-video-28031" }