Denoncimet e “qytetarit digjital”, deputetja socialiste ironizon Berishën: 4 avionë nisin fluturimin, mos të alarmohen dylbitë e rremë

Publikuar tek: politike, më 19:17 16-05-2018 Denoncimet e “qytetarit digjital”, deputetja socialiste ironizon Berishën: 4 avionë nisin fluturimin, mos të alarmohen dylbitë e rremë Avioni në Kuçovë

Denoncimet e shpeshta në rubrikën e hapur nga ish-kryeministri Sali Berisha në lidhje me trafikimin e lëndëve narkotike me anë të avionëve, kanë detyruar deputeten e PS-së Ermonela Felaj që të bëjë një njoftim në Facebook.

Në postimin e saj Felaj ka treguar se ditën e nesërme katër avionë do të nisen nga Kuçova për të bërë të mundur spërkatjen e zonave përreth kundër tërbimit të dhelprës së kuqe, ndërsa nuk ka harruar të ironizojë Berishën.

Ky njoftim i drejtohet kryesisht "qytetarit digjital" të sb që të mos alarmohet me dylbitë e rreme e të shohë mushkonja në qiellin e shpifjeve. 4 avionë nisin që nesër fluturimet nga Kuçova për vaksinimin e dhelprës së kuqe. Dy herë në vit, përmes një metode që ka rezultuar e suksesshme kundër tërbimit.
E kane tentuar dhe më parë disinformimin , jo për gjë”, ka shkruar Felaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagimi i Xhafajt për akuzat, kundërpërgjigjet menjëherë Partia Demokratike: Në orën 20:15...
Audiopërgjimi i të vëllait, deputeti socialist dedikim Xhafajt: Kundërsulmi antimafia njësoj si ai i shtetit ndaj banditëve »
Article Logic
Execution time: 0.020198106765747
array(1) { ["section"]=> string(136) "denoncimet-e-qytetarit-digjital-deputetja-socialiste-ironizon-berishen-4-avione-nisin-fluturimin-mos-te-alarmohen-dylbite-e-rreme-121018" }