Denoncimi: Elvis Rroshi dhe Rama po ndërtojnë resortin në bregdetin e Qerretit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:04 21-11-2017 Denoncimi: Elvis Rroshi dhe Rama po ndërtojnë resortin në bregdetin e Qerretit

Një ndërtesë që është duke u ndërtuar në bregdetin e Qerretit për një denoncim te ish-kryeministri Berisha është në pronësi të Elvis Rroshit dhe kryeministrit Rama.

Në postimin në profilin e tij në facebook Berisha shkruan se ndërtimi është bërë në rërë dhe janë hedhur inerte në det.

“Këtë e ka Elvis Rroshi. Jo vetëm ka ndërtuar mbi rërë po edhe brenda në det është futur. Ka vënë gurë dhe ka ndërtuar”,- shkruhet ndër të tjera në postimin e Sali Berishës.

Më poshtë postimi i plotë i Sali Berishës: 

Screenshot_19_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.62755990028381
array(1) { ["section"]=> string(84) "denoncimi-elvis-rroshi-dhe-rama-po-ndertojne-resortin-ne-bregdetin-e-qerretit-100400" }