Denoncimi i pabesueshëm i Berishës: Policia shfrytëzon përmbytjet për të vënë gjoba në Qafë Kashar

Publikuar tek: politike, më 23:31 30-11-2017 Denoncimi i pabesueshëm i Berishës: Policia shfrytëzon përmbytjet për të vënë gjoba në Qafë Kashar

Prej disa orësh ish kryeministri Sali Berisha është duke postuar mesazhet e qytetarëve të bllokuar nga përmbytjet duke i shtuar nga një akuzë për qeverinë.

Por denoncimi më i pabesueshëm duket të jetë ai i bërë për policinë në zonën e Qafë Kasharit të bllokuar nga përmbyjet.

Sipas Berishës policia po i lë automjetet të shkojnë drejt zonës së përmbutur dhe pasi ata kthehen u vendosin gjoba.

Ja çfarë shkruan ish kryeministri:

Skandal i çunave te krimit ne Qafe Kashar! Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje doktorr jam ne banor i fshatit yrshek ne komunen kashar..para 40 minutash ne autostraden tr dr perball mercedez benz ne qafesh e kasharit uni ka care murin ndarea te autostrades...500 metra para ksaj esht nje patrrull policie e cila nuk paralajmeron asnji makin per rreziku por i len te kalojn dhe kur ato kthehen marin gjoba dhe ndeshkohen ju lutem publikojeni kete skadal..kjo esht policia e ktyre pleravw”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.004626989364624
array(1) { ["section"]=> string(104) "denoncimi-i-pabesueshem-i-berishes-policia-shfrytezon-permbytjet-per-te-vene-gjoba-ne-qafe-kashar-101445" }