Denoncimi: Nxënësit e shkollave përdoren për të transportuar drurët në shkollë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:28 11-11-2017 Denoncimi: Nxënësit e shkollave përdoren për të transportuar drurët në shkollë

Me ardhjen e dimrit në shkollat shqiptare fillojnë të shfaqen probleme të shumta.

Një nga më të vjetërit dhe më të mëdhenjtë njëkohësisht, është ngrohja shkollave. Lidhur me këtë fenomen, ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim në rrjetet sociale.

Nga një mesazh i mbërritur në facebook, Berisha shkruan se fëmijët përdoren për të transportuar drurët e zjarrit që ngrohin shkollën dhe se mësuasit nuk i pranojnë nxënësit nëse nuk kanë sjellë drurë me vete.

Më poshtë denoncimi i plotë i Sali Berishës: 

Screenshot_2_copy.jpg

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.25299310684204
array(1) { ["section"]=> string(83) "denoncimi-nxenesit-e-shkollave-perdoren-per-te-transportuar-druret-ne-shkolle-99191" }