Denoncimi: Oficeri i policisë në Shkodër i përfshirë në trafik kokaine, në dijeni është edhe…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:53 15-04-2018 Denoncimi: Oficeri i policisë në Shkodër i përfshirë në trafik kokaine, në dijeni është edhe… Foto ilustruese

Një tjetër denoncim është publikuar nga ish-kryeministri Berisha.

Sipas denoncimit të bërë nga një punonjës i policisë së Shkodrës, një tjetër punonjës është përfshirë në tregtim kokaine dhe sipas denoncuesit anonim në dijeni është edhe drejtori i Policisë Vendore.

Postimi i plotë i ish-kryeministrit:

Narkopolicia qe shet kokaine!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Prsh z.Berisha unë që po ju shkruaj jam një punonjës I policisë pranë D.V.P Shkodër por për shkak të rrezikut që mund të ketë pasoja dua të mbes anonim.

Dua të denoncoj një rast që për këtë është në dijeni edhe Drejtori I Policisë Vehbi Bushati dhe paraardhës të tij .Ka të bëjë me implikimin e një oficeri policie që e thërrasin “Loshi” dhe dizponon automjetin tip benz ngjyrë blu me targa SH 8301 C I cili është pjesë e një grupi që merret me shitjen e kokainës.

Ky polici qëndron në ambjentin ku është baza e këtij grupi që është një lokal në lagjen Perash në qendër të shkodrës. Tek lokali shkojnë cdo ditë persona të ndryshëm të cilët blejnë doza kokakine dhe që iu shiten nga vetë pronarët e këtij lokali të cilët kanë mbrojtjen e policit në fjalë. Ju lutem z. Berisha dua të mbes anonim, por e denoncova rastin sepse ka mbi 1 vit që këto persona punojnë pa I hyrë ferr në kemb.”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përgatitje për vizitën e Ramës në Divjakë, makina e policisë pëson defekt, ja si e shtyjnë (VIDEO-DENONCIMI)
Shkëlzen Berisha shfaqet si 'BOSS', pi puro dhe… (FOTO në brendësi) »
Article Logic
Execution time: 0.03132700920105
array(1) { ["section"]=> string(97) "denoncimi-oficeri-i-policise-ne-shkoder-i-perfshire-ne-trafik-kokaine-ne-dijeni-eshte-edhe-117007" }