Denoncimi: Publikohet vidoeja, e pazakontë kjo që po ndodh me policinë përpara drejtorisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:06 08-11-2017 Denoncimi: Publikohet vidoeja, e pazakontë kjo që po ndodh me policinë përpara drejtorisë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të qytetarit dixhital i cili ka filmuar disa policë duke shtyrë makinën e shërbimit përpara drejtorisë së policisë.

“Kjo video sapo u rregjistrua perpara drejtorise se policise, keta do kapin bandit e narkotrafikut", thuhet ndër të tjera në mesazhin e publikuar nga Berisha.

Postimi i Berishës:

Ja si e ka katandisur narko-qeveria, narko-policine!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital!

"Pershendetje doktor! Kjo video sapo u rregjistrua perpara drejtorise se policise, keta do kapin bandit e narkotrafikut"

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10886597633362
array(1) { ["section"]=> string(93) "denoncimi-publikohet-vidoeja-e-pazakonte-kjo-qe-po-ndodh-me-policine-perpara-drejtorise-98868" }