Deputetët demokratë të shqetësuar i çojnë një letër Ilir Metës

Publikuar tek: politike, më 10:46 06-02-2016 Deputetët demokratë të shqetësuar i çojnë një letër Ilir Metës

Deputetët demokratë të shqetësuar i shkruajnë një letër kryetarit të Kuvendit Ilir Meta. Grupi Parlamentar i PD-së ka menduar t’I bëjë një kërkesë Metës, në lidhje me serverin e Tatimeve.

Ata kërkojnë zgjatjen e afatit të hetimit parlamentar për të.

“Të zgjatet afati i hetimit parlamentar për serverin e Tatimeve. Afati i komisionit përfundoi pa përmbushur planin. Përcaktimi i afatit të komisionit është e drejtë e kërkuesit.’, shkruajnë ndër të tjera demokratët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flet Nard Ndoka dhe i jep një këshillë ministrit: Ndal Beqo, kthjellohu mor burrë mos merr për kot!
Tahiri mesazh për Blushin: ''Në PS konkurojmë dhe ai që zgjidhet shef nuk i largon socialistët!'' Paralajmërim për deputetin?! »
Article Logic
Execution time: 0.014864921569824
array(1) { ["section"]=> string(68) "deputetet-demokrate-te-shqetesuar-i-cojne-nje-leter-ilir-metes-31894" }