Deputetët mërzisin keq gazetarët (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:53 14-07-2016 Deputetët mërzisin keq gazetarët (FOTO)

 Punimet në Kuvend janë tepër të vakta. Deputetët po luajnë me lojëra fjalësh, por nuk po thuhet ndonjë gjë konkrete për Reformën në Drejtësi.

Gazetarët janë ata të cilët po e ndjekin nga afër këtë seancë.  Mesa duket ata janë mërzitur keq nga fjalët e deputetëve saqë janë shpërqëndruar nga fjalimi i tyre.  Disa gazetarë janë zhytur në mendime, ca të tjerë po shkëmbejnë mesazhe dhe po kontrollojnë rrjetet sociale. Fytyrat e tyre ngjajnë të mërzitura, të lodhura me një padëshirë për të dëgjuar politikanët. Edhe sot asgjë e re nga Kuvendi...

gazetaret-ne-kuvend.gif

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021304130554199
array(1) { ["section"]=> string(55) "deputetet-merzisin-keq-gazetaret-foto-ne-brendesi-46564" }