Deputetët rrihen në emision live, reagon Olti Curri: I lumtë dora këtij tipit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:58 30-09-2017 Deputetët rrihen në emision live, reagon Olti Curri: I lumtë dora këtij tipit

Përplasja fizike e dy deputetëve kosovarë në një emision “live”, ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit dhe ngjalli reagime të shumta.

Ndër to ishte edhe blogeri i njohur Olti Curri, i cili përmes një statusi në facebook i jep të drejtë deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi. Sipas Currit, deputeti i VV u provokua rëndë, me fjalë fyese dhe denigruese nga Milaim Zeka, të cilin blogeri e konsideron një pseudogazetar.

“I lumte dora ketij tipit qe i ka rene ne grusht pseudogazetarit Milaim Zeka… Lope, hajvan, idiot nuk ka te drejte askush t’ja thote tjetrit publikisht aq me shume ne nje debat publik televiziv…”, shkruan Olti Curri në postimin e tij në facebook. 

 

olti_curri.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018028020858765
array(1) { ["section"]=> string(81) "deputetet-rrihen-ne-emision-live-reagon-olti-curri-i-lumte-dora-ketij-tipit-94246" }